Teambuilding – Oferta dla firm

Dom zagadek Black Cat oferuje zabawę integracyjną i teambuildingową w samym centrum Warszawy. Po wizycie w escape room proponujemy szkolenia personalne, a na koniec chillout – czas relaksu w 110-metrowym apartamencie położonym na 14 piętrze budynku na Alejach Jerozolimskich. Posiada on 40-metrowy taras, z którego rozciąga się wspaniały widok na panoramę stolicy.

Zadania w pokoju zagadek to nie tylko wyzwanie intelektualne, a zarazem ciekawa forma rozrywki. Wyjątkowa atmosfera escape room sprzyja integracji pracowników, pozwala rozwijać metody działania zespołowego oraz szybkość podejmowania decyzji w warunkach stresu i pod presją czasu. Buduje również poczucie wspólnoty i współodpowiedzialności, istotne także w codziennej pracy firmy.

Oferta przeznaczona dla grup od 5 do 100 uczestników.

Rezerwuj spotkanie integracyjne

Co proponujemy

Gry w escape roomach

Zagwarantuj niesamowite przeżycia pracownikom
Dzielimy pracowników na kilkuosobowe drużyny i zamykamy w pokojach zagadek. Mają oni 60 minut aby rozwiązać szereg zadań i rozwikłać intrygę.

Zwiększasz efektywność pracowników Zamknięci w Escape Roomach pracownicy wspólnie rozwiązują problemy i zagadki mające zbliżyć ich do celu. Poprawiają oni skuteczność i współpracę zespołową.

Sprawdź kto jest liderem
Zabawa w Escape Roomach jest
nagrywana, możesz sprawdzić jakie postawy przyjmują twoi pracownicy
podczas gry.

Szkolenia merytoryczne

Zwiększ kompetencje pracowników
Spotkanie integracyjne to nie tylko zabawa. Oferujemy szkolenie merytoryczne: „Rozwiązywania konfliktów w organizacji”. Oprócz informacji dotyczących
rozwiązywania konfliktów w grupie, pracownicy uczestnicza w grze planoszowej i rozwiązują test psychologiczny. Rezultaty wskażą na faktyczną rolę i cechy pracownika w firmie.

Najlepsi eksperci
Szkolenia merytoryczne prowadzą wykładowcy UW, wieloletni praktycy biznesowi, osoby znane z radia i telewizji. Zapewniamy rozwój pracowników, a nie tylko zabawę. Szkolenie ma charakter
teoretyczny i praktyczny.

Chillout na tarasie

Odpocznj po zabawie
Proponujemy wypoczynek przy napojach na tarasie. Naszym klientom oferujemy też zniżki do blisko położonych restauracji.

Podziwiaj panoramę Warszawy
Nasz dom zagadek znajduje się na 14 piętrze i posiada 40 metrowy taras z pięknym widokiem na Warszawę. W wypadku złej pogody Chillout przenosi się do wnętrza.

Wybierz najlepszy pakiet

Do wyboru są 2 rodzaje pakietów. Możecie skorzystać tylko z zabawy w Escape Roomach- Wybierzcie pakiet „Game”. Druga opcja – pakiet „Game Evolution” jest rozbudowana o szkolenie i czas relaksu. Możesz także indywidualnie wybrać komponenty

Game

Game Evolution

Gry w escape roomach
Szkolenia merytoryczne
Chillout na tarasie

Spotkania integracyjne

Urodziny i imieniny

Wieczory panieńskie i kawalerskie

Wyjazdowe spotkania integracyjne

Rezerwuj spotkanie integracyjne dla firmy

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub telefonicznie.
+48 881 612 321
Porozmawiamy z Tobą o Twoich wymaganiach i ustalimy termin.