Udostępnij artykuł:

Postanowiliśmy przygotować dla was spis różnych gratisowych atrakcji i rabatów w Black Cat. Możecie się nim inspirować podczas podejmowania decyzji, gdzie zorganizować przyjęcie, gdy zastanawiacie się, czy warto robić u nas imprezy, czy lepiej przychodzić w dużych grupach czy nieco mniejszych… od teraz wszystko będzie jasne!

Co się najbardziej opłaca? Przyjść do escape roomu w 2, 3, 4, 5 czy więcej osób?

Wiadomo, że im więcej osób, tym tańsza jest zabawa. Naszymi największymi pokojami są Sex Room oraz Dach. W tym pierwszym zmieści się nawet drużyna 10-osobowa, zaś na Dach zapraszamy grupy 8-osobowe. W pozostałych pokojach mieści się do 6 osób, a w Przeklętym obrazie – 5 osób. Najoptymalniej do naszych escape roomów jest przychodzić w grupach powyżej 5 osób. Wówczas koszt na 1 osobę będzie wynosić 33-36 zł.

Czy warto organizować imprezy w Black Cat Escape Room Warszawa?

Jeżeli myślisz o organizacji wyjścia firmowego dla swoich pracowników, to mamy dla ciebie prezent! Wystarczy, że zarezerwujesz co najmniej 4 pokoje zagadek, a otrzymasz voucher o wartości 180 zł dla 3-5 osób. Voucher do escape roomu jest ważny 6 miesięcy i możesz wybrać dowolny pokój zagadek.

Współpracuj z nami – odbierz prowizję!

Firmy często wyjeżdżają i szukają pomysłów na rozrywkę dla swoich pracowników. Zabawa w escape room dla firm to świetny pomysł. Firma będzie bawić się poza Warszawą? Nie jest to dla nas przeszkodą! Black Cat Escape Room jest mobilny. Dojeżdżamy do każdego miejsca w Polsce i instalujemy nasze zagadki np. w hotelu. I teraz uwaga – osobie, która zaprosi nas do organizowania rozrywki dla pracowników z ramienia hotelu lub firmy wypłacamy prowizję w wysokości 400 zł! Opłaca się z nami współpracować, prawda?

Cenimy nauczycieli, którzy zabierają swoje klasy do Black Cat

Jeżeli jesteś nauczycielem i przyprowadzisz do nas grupę co najmniej 15-osobową (cena dla 1 ucznia to 25 zł) – wchodzisz za darmo! Daje ci to komfort – nie musisz się martwić o uczniów pozostawionych samym sobie w pokoju zagadek – jesteś z nimi i nadzorujesz przebieg gry, a jednocześnie sam się świetnie bawisz! Mało tego – za darmo może wejść łącznie 3 nauczycieli lub opiekunów grupy uczniów. Sprawdź szczegóły wyjść klasowych!

Mamy również atrakcyjne rabaty dla stałych klientów oraz osób, które nas polecają. Skontaktuj się z nami i graj w Black Cat Escape Room taniej!

Dla firm w Warszawie

Urodziny i imieniny

Wieczory panieńskie i kawalerskie

Dla firm, Escape mobilny, cała Polska

Wyjścia klasowe