Udostępnij artykuł:

To już kolejna randka i wyczerpały ci się pomysły, dokąd zabrać dziewczynę/chłopaka? A może to będzie wasze pierwsze spotkanie i chcesz zrobić jak najlepsze wrażenie na nowo poznanej osobie? Black Cat Escape Room uratuje cię przed totalną klapą i nudą! Zapraszamy na randkę w escape roomie!

Poznajcie się od innej strony

Ile razy można zapraszać dziewczynę do restauracji? Ile razy można wychodzić z chłopakiem pospacerować? Ile można tylko gadać i gadać, czy przez samą rozmowę jesteśmy w stanie poznać kogoś naprawdę? A co gdybyśmy mogli poznać ją od innej strony? Zobaczyć, jak reaguje, rozwiązując zagadki, czy śmieszy was to samo, czy potraficie współpracować? W grze typu escape room odkryjesz, czy twoja dziewczyna lub chłopak (obecny lub potencjalny) to typ lidera czy jest odważny/a, w jaki sposób myśli… można wymieniać w nieskończoność. Zabawa w pokojach zagadek to prawdziwe studium psychologii, a do tego – po prostu świetna zabawa!

Idealny pokój na randkę

W Black Cat Escape Room macie do wyboru kilka pokoi – jeżeli nie straszne wam drastyczne zdjęcia i klimat jak z horroru, a do tego chcesz przetestować odwagę swojego partnera lub partnerki – proponujemy randkę w Pokoju Mordercy. Ciemność, dreszczyk emocji to świetna propozycja, aby trochę się do siebie zbliżyć!

Chcesz przetestować wrażliwość swojej partnerki/partnera? Zabierz ją/jego do pokoju Przeklęty obraz. Tam, otoczeni prawdziwymi dziełami sztuki będziecie musieli rozwikłać fabułę z miłością w roli głównej. Nic tak nie poruszy waszych serc, jak historia zniknięcia ukochanej artysty, Sary… a potem jego samego!

Kto zna się na historii?

A może warto by sprawdzić, jak twój partner/partnerka rozeznaje się w tematach historycznych? Znajomość historii II wojny światowej i bystrość umysłu potrzebna do złamania szyfru Enigmy? Jeżeli historia jest dla ciebie ważna i nie chcesz tracić czasu na spotykanie się z historycznym ignorantem – nasz pokój Złoto nazistów oszczędzi ci rozczarowań w przyszłości.

Co Was śmieszy?

A jak tam poczucie humoru oraz dystans do siebie i tematów związanych z seksem twojej randki? Sprawdźcie się w Sex Room – to pokój, który naprawdę pobudza wyobraźnię, idealny dla tych nieco odważniejszych par na przełamanie pierwszych lodów!

Mamy jeszcze nietypowy pokój Dach, będący połączeniem tarasu widokowego (romantyczna panorama Warszawy z 14 piętra!), kawiarni – mamy tu stoliki i kanapy, możecie przynieść swój alkohol – i tradycyjnego pokoju zagadek. Na świeżym powietrzu, bez innych ludzi dookoła, będzie wam naprawdę przyjemnie!

To jak, już wiesz, co będziesz robić na randce? Wybierz pokój i przyjdź do Black Cat Escape Room Warszawa!