Udostępnij artykuł:

Organizujesz wieczór kawalerski lub panieński i nie masz pomysłu, gdzie go zorganizować ani jak się za to zabrać? Nie podobają ci się wieczory organizowane schematycznie w podobny sposób – limuzyna, przejazd po mieście, pub/club crawl. Szukasz czegoś niestandardowego, co zapewni dużo emocji? Mamy coś dla ciebie! Proponujemy najpierw emocjonującą grę w escape roomie, a potem chill out na tarasie znajdującym się na 14 piętrze apartamentowca, z widokiem na zapierającą dech w piersiach panoramę stolicy.

Kompleksowa obsługa i organizacja imprez

Korzystając z naszej oferty, tak naprawdę nie musisz się niczym martwić, ponieważ zajmujemy się przygotowaniem wieczoru kompleksowo. Załatwimy zarówno catering, jak i wszelkie inne atrakcje. Jeżeli zaś wolisz załatwić przekąski czy alkohol we własnym zakresie – nie ma najmniejszego problemu! My udostępnimy talerzyki, sztućce, szklanki. Chcemy, żeby ta noc była naprawdę niezapomniana, dlatego pamiętamy, że ważne są także inne atrakcje – nie tylko zabawa przy rozwiązywaniu zagadek. Dla naszych gości zatańczą profesjonalni tancerze-striptizerzy. Wolałbyś coś innego? A może trzeba schować gdzieś prezent? Specjalna zagadka da przyszłej panny młodej? U nas wszystko jest możliwe i dozwolone! No, prawie. Czekamy na wasze pomysły!

Nietypowe pokoje – Sex Room

Dlaczego warto wybrać właśnie nasz lokal na organizację tego jedynego w swoim rodzaju wydarzenia? Mamy zupełnie niepowtarzalny i perfekcyjny nadający się na tę okazję pokój: Sex Room, który zwyczajnie pasuje tematycznie do wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego. Fabuła oscyluje wokół historii erotycznej, dekoracje nawiązują do seksu (gumowe fallusy, lateksowe stroje, pejcze, futra, stare numery „świerszczyków” itp.). W takim pokoju odpowiednio nakręcicie się na dalszą zabawę, ostatnią bezpruderyjną noc w życiu przyszłej panny młodej.

Zabawa, którą będzie się długo wspominać!

W Sex Roomie zmieści się do 10 osób. Możecie również wynająć kilka pokoi naraz (do 30 osób łącznie we wszystkich pokojach) i zorganizować konkurencję, która drużyna pierwsza wydostanie się z escape roomu. Przegrani zaś będą mieli jakieś zadanie do wykonania. U nas zrobicie sobie także fantastyczne zdjęcia pamiątkowe, które będą wam przypominać o tym wyjątkowym dniu jeszcze przez długi czas.
Dajemy wam wybór: albo tylko pokoje, albo tylko chillout na tarasie, albo to i to! Na co się skusicie?

Wieczory panieńskie i kawalerskie

Wieczory panieńskie i kawalerskie

Organizujemy wieczory panieńskie i kawalerskie

Sprawdź