Udostępnij artykuł:

Dzień staje się krótki, wieczór i noc coraz dłuższe – taka jest charakterystyka zimy. Ciemno, zimno – pogoda nie zachęca do wychodzenia z domu. Jak nie dać się jesiennej chandrze, a potem zimowej nudzie? Mamy przepis doskonały: wyjście ze znajomymi do Black Cat Escape Room Warszawa.

Długie wieczory – nie dajmy się nudzie

Fakt, że bardzo wcześnie robi się ciemno, działa tutaj na korzyść osób, które szukają atrakcyjnej rozrywki. Ciemność może wprawić was w odpowiedni nastrój – pełen tajemniczości, zagadek i niespodzianek, które czekają na was w Black Cat Escape Room. Nie bez kozery patronem naszych pokoi ucieczek jest właśnie czarny kot.

Zima sprzyja randkowaniu

 

Zimowe wieczory to doskonały czas na randkę! Zabierz swoją drugą połówkę na niezapomniany wieczór we dwoje do pokoju pełnego erotycznych zagadek Sex Room, który rozpali waszą wyobraźnię arcyciekawą fabułą. Inny pokój, który możemy polecić na tę okazję, to Przeklęty Obraz, w którym wątek miłosny przeplata się z kryminalnym. Przeczytaj, dlaczego wyjście do escape roomu to świetny pomysł na spotkanie we dwoje.

Podróże w czasie i na inne kontynenty

Pokoje w Black Cat Escape Room są bardzo różnorodne fabularnie. Na całą godzinę – bez wydawania na bilet lotniczy – możecie przenieść się na przykład do Paryża (escape room Przeklęty Obraz). Mamy też dla was historię z Long Island (Sex Room). A jeżeli wolicie podróże w czasie, to dlaczego by nie spróbować swoich sił w pokoju ucieczek Złoto nazistów? Tam przeniesiecie się do czasów II wojny światowej i będziecie mieć styczność z prawdziwymi reliktami tamtej epoki. A może do tego znajdziecie złoto?

Impreza w escape roomie

Zima to też doskonały czas na zabawę! Zbierz swoją ekipę i zorganizujcie imprezę w escape roomie. Możecie u nas wynająć taras – pokój z piękną panoramą na Warszawę. Rozwiązywanie zagadek to też pomysł na before przed imprezą na mieście. Rozgrzejecie swoje szare komórki, aby potem oddać się innym przyjemnościom.

Zima to czas na prezenty!

Najpierw mikołajki, potem gwiazdka – maraton w poszukiwaniu prezentów to często katorga dla wielu osób. Po co więc tak się męczyć? Mamy super pomysł na prezent! Voucher do escape roomu! Jest to niebanalny prezent, który sprawi wiele radości zarówno młodym, jak dorosłym osobom.

Wyjście do escape roomu to świetny pomysł na fajne spędzanie długich, zimowych wieczorów. Aura pełna tajemniczości, szybko zapadająca ciemność sprzyjają zabawom, w których nieraz trzeba się wcielić w rolę detektywa i rozwikłać zagadkę czyjegoś zaginięcia czy nawet brutalnego mordu. Nie dajmy się zimowej nudzie, spędźmy ten czas w escape roomie!