Pokój zagadek Warszawa – Black Cat Escape Room

Rozwiń

Specjalnie dla was przygotowaliśmy ofertę pełną oryginalnych pokoi zagadek, których detale i dekoracje zapierają dech w piersiach. Mamy dla was 4 escape roomy na warszaskiej Pradze, a każdy inny, lecz jest coś, co je łączy. To fascynująca historia (brutalny seryjny morderca kobiet; zaginięcie pary paryskich artystów; poszukiwanie legendarnego złota nazistów; szantażystka, grożąca upublicznieniem sekstaśm) w przepięknej oprawie.

Zwiń

Pokój – dom mordercy

Rozwiń

Pokój Pracownia malarza przenosi w świat paryskiej bohemy pełnej sztuki i dramatycznych porywów serca; Escape room Pokój mordercy to majstersztyk brutalizmu, ociekający krwią i morderczymi narzędziami. Pokój Złoto nazistów przenosi do realiów wojennych, pełen jest nawiązań historycznych.
A Sex room wystylizowany jest na studio dominy. Wybierz swój pokój zagadek Warszawa: taki, który odpowiada twojemu charakterowi, zainteresowaniom i nastrojowi, a gwarantujemy ci, że na 60 minut przeniesiesz się do innego świata, gdzie czeka cię mnóstwo emocji i niebanalnej rozrywki. Zabierz ze sobą ukochaną osobę lub grupę przyjaciół i razem spróbujcie rozwiązywać zagadki, szukajcie sposobu na wydostanie się z pokoju.

Gra escape room Warszawa

Gry tego typu to rozrywka „live adventure” – można je porównać do gier wideo przeniesionych do rzeczywistości. W naszych pokojach proponujemy wam zagadki przeróżnego rodzaju. Mamy łamigłówki, zagadki logiczne manualne lub tekstowe. A miłośnicy elektroniki oraz zaskakujących mechanizmów też będą mieli się czym cieszyć. Znajdziesz tu sporo kłódek, zaskakujących rozwiązań i otwierających się przejść, których nie będziesz się spodziewał. Gra escape room w Warszawie to propozycja na udaną zabawę. Przyjdź do nas i pozwól się zaskoczyć! Wybierz idealny pokój dla siebie.

Exit room Warszawa – atrakcyjna rozrywka dla osób w każdym wieku

Nasze pokoje przeznaczone są dla uczestników już od 8 roku życia! Możecie przyjść do nas całą rodziną: zabrać swoje dzieci i dziadków. Dlaczego warto? Exit room w Warszawie zapewnia zagadki i łamigłówki na różnym poziomie trudności, dlatego doskonale, jeżeli przyjdziecie w grupie – do sześciu osób na pokój, ale jeżeli jest was więcej – też mamy rozwiązanie. Zawsze możecie wynająć wszystkie pokoje w Black Cat Escape Room -Warszawa i podzielić się na grupy, które równocześnie będą grały w jednej lokalizacji.

Zwiń