Pokój zagadek Warszawa – Black Cat Escape

Specjalnie dla was przygotowaliśmy ofertę pełną oryginalnych pokoi zagadek, których detale i dekoracje zapierają dech w piersiach. Mamy dla was 5 escape roomów w centrum Warszawy, a każdy inny, lecz jest coś, co je łączy. To fascynująca historia (tajemnicza rozmowa kwalifikacyjna na dachu 14-piętrowego apartamentowca; brutalny seryjny morderca kobiet; zaginięcie pary paryskich artystów; poszukiwanie legendarnego złota nazistów; szantażystka, grożąca upublicznieniem sekstaśm) w przepięknej oprawie.

Dom mordercy

Pokój – dom mordercy

Pokój Pracownia malarza przenosi w świat paryskiej bohemy pełnej sztuki i dramatycznych porywów serca; Escape room Pokój mordercy to majstersztyk brutalizmu, ociekający krwią i morderczymi narzędziami. Pokój Złoto nazistów przenosi do realiów wojennych, pełen jest nawiązań historycznych. Dach to całoroczny escape room na outdoorze, z którego rozciąga się przepiękna panorama Warszawy. A Sex room wystylizowany jest na pokój rozkoszy w domu publicznym. Wybierz swój pokój zagadek Warszawa: taki, który odpowiada twojemu charakterowi, zainteresowaniom i nastrojowi, a gwarantujemy ci, że na 60 minut przeniesiesz się do innego świata, gdzie czeka cię mnóstwo emocji i niebanalnej rozrywki. Zabierz ze sobą ukochaną osobę lub grupę przyjaciół i razem spróbujcie rozwiązywać zagadki, szukajcie sposobu na wydostanie się z pokoju.

Gra escape room Warszawa

Gry tego typu to rozrywka „live adventure” – można je porównać do gier wideo przeniesionych do rzeczywistości. W naszych pokojach proponujemy wam zagadki przeróżnego rodzaju. Mamy łamigłówki, zagadki logiczne manualne lub tekstowe. A miłośnicy elektroniki oraz zaskakujących mechanizmów też będą mieli się czym cieszyć. Znajdziesz tu sporo kłódek, zaskakujących rozwiązań i otwierających się przejść, których nie będziesz się spodziewał. Gra escape room w Warszawie to propozycja na udaną zabawę. Przyjdź do nas i pozwól się zaskoczyć! Wybierz idealny pokój dla siebie.

Exit room Warszawa – atrakcyjna rozrywka dla osób w każdym wieku

Nasze pokoje przeznaczone są dla uczestników już od 8 roku życia! Możecie przyjść do nas całą rodziną: zabrać swoje dzieci i dziadków. Dlaczego warto? Exit room w Warszawie zapewnia zagadki i łamigłówki na różnym poziomie trudności, dlatego doskonale, jeżeli przyjdziecie w grupie – do sześciu osób na pokój, ale jeżeli jest was więcej – też mamy rozwiązanie. Zawsze możecie wynająć wszystkie pokoje w Black Cat Escape Room -Warszawa i podzielić się na grupy, które równocześnie będą grały w jednej lokalizacji. Potem zawsze możecie spędzić czas na Dachu, który oprócz tego, że jest arcyciekawym escape roomem, to jest również dobrym miejscem, aby spędzić tam czas z przyjaciółmi niczym na tarasie wytwornej kawiarni.