Udostępnij artykuł:

Oświadczyny w restauracji, na plaży, w podróży… A gdyby tak oświadczyć się w escape roomie? Zapoznaj się z naszym pomysłem na niezapomniane oświadczyny w pokoju ucieczki.

Dlaczego warto wybrać escape room na oświadczyny?

Po pierwsze, jest to bardzo oryginalny sposób, który pozwoli twojej wybrance poczuć się wyjątkowo. Po drugie, nie zawsze jest możliwość zorganizowania jakiejś podróży do słynącego z romantyzmu miejsca, jak chociażby Paryż. My dajemy wam możliwość przeniesienia się tam w inny sposób. Nie bez powodu rozrywka typu escape room nazywana jest też „life adventure” – poziom realizmu tej zabawy jest niezwykle wysoki. Wybierając nasz pokój Przeklęty Obraz przeniesiecie się do Paryża w pigułce – oświadczyny wypadną bardzo romantycznie! Możesz też poszukać innego pokoju, który bardziej przypadnie do gustu twojej wybrance serca.

Znajdź idealny pokój na oświadczyny

Jaki jest najlepszy pokój na wyznanie swojej miłości i oświadczyny? Nie ma na to jednej odpowiedzi. Żeby oświadczyny wypadły idealnie, warto dostosować styl pokoju do osobowości i charakteru wybranki. Nie ma sensu zabierać kogoś, kto nie lubi horrorów i drastycznych scen do Pokoju Mordercy. Ale jeżeli twoja dziewczyna lubi takie klimaty – to dlaczego nie! Osobę o duszy artystycznej i wrażliwości na sztukę zachwyci pokój malarza, czyli Przeklęty Obraz. Autentyczne dzieła sztuki będą malowniczym tłem do oświadczyn. Fanka historii doceni pomysł na oświadczyny w pokoju Złoto nazistów. Z kolei jeżeli chcesz dodać nieco pikanterii podczas oświadczania się – polecamy Sex Room.

Uruchom wyobraźnię – oświadcz się w escape roomie

To, w jaki sposób przebiegną oświadczyny w Black Cat Escape Roomie, zależy tylko od twojej wyobraźni. My z przyjemnością podpowiemy parę oryginalnych pomysłów. Pytanie o to, czy wybranka zechce zostać twoją żoną może być częścią gry – tj. karteczkę z pytaniem można umieścić w jakiejś zagadce, może to też być napis, który pojawi się na końcu gry. Zagadki są bardzo różnorodne, mamy dużo miejsc, w których można byłoby schować pierścionek (np. skrzynia ze złotem), dlatego zachęcamy do kontaktu z ekipą Black Cat Escape Room, która z przyjemnością podpowie wam parę rozwiązań. Inna, również atrakcyjna forma, to rezerwacja tarasu, na którym można spędzić miło czas po skończonej grze. My możemy wam zapewnić catering, szampana oraz ulubioną piosenkę.

Już teraz wiecie, dlaczego warto zorganizować oświadczyny w escape roomie. A potem… zapraszamy na wieczór kawalerski! Po więcej inspiracji zapraszamy do kontaktu z ekipą Black Cat Escape Room Warszawa.