Wieczory panieńskie i kawalerskie w Escape Room

Organizujemy wieczory kawalerskie i panieńskie. Do dyspozycji uczestników oddajemy wszystkie 4 pokoje zagadek.

Na wieczór panieński lub kawalerski szczególnie polecamy pokój Sex Room, który może pomieścić nawet do 12 osób. Po zabawie w rozwiązywanie zagadek zapraszamy na before przed imprezą w naszej klimatycznej sali integracyjnej. W tym czasie może odbyć się również pokaz striptizera lub striptizerki.

Zapewniamy nie tylko wyjątkowe atrakcje intelektualne, ale przede wszystkim niesamowitą atmosferę i profesjonalną obsługę oraz doskonały komfort zabawy.

Oferta przeznaczona dla grup do 30 uczestników.

Fantastyczna zabawa w wyjątkową noc

Co zawiera oferta

Gry w escape roomach

Cztery fantastyczne pokoi zagadek
Do dyspozycji oddajemy pokoje: Sex Room, Dom Mordercy, Złoto Nazistów, Przeklęty Obraz. Naraz bawić się może od kilku do 30 osób.

Wyjątkowy Sex Room
Sex Room to idealny pokój zagadek na wieczór panieński i kawalerski. Jego scenografia i atmosfera pełne humoru i erotyzmu są idealne na tę okazję. W Sex Roomie może bawić się do 12 osób.

Rezerwacja sali integracyjnej

Before przed imprezą
Po zabawie w pokojach zagadek proponujemy rezerwację naszej klimatycznej sali integracyjnej. Będziecie mogli się posilić, wprawić w dobry nastrój i w komfortowych warunkach podzielić się przeżyciami. Sala jest świeżo wyremontowana, wyposażona w fotele, stoliki, kanapę oraz duży stół.

Trunki i posiłki
Uczestnicy mogą przynieść swój alkohol i przekąski. Udostępniamy szklanki, talerzyki, lodówkę i lód. W razie potrzeby pomagamy również w zorganizowaniu cateringu.

Striptiz i inne atrakcje

Striptiz
Salka integracyjna to świetnie miejsce, które nadaje się do przeżycia pikantniejszych przeżyć. W komfortowych warunkach możecie obejrzeć pokaz profejsonalnego stripizera lub striptizerki.

Inne atrakcje
Możecie schować prezent w pokoju zagadek lub przygotować inną atrakcję jesteśmy otwarci na wasze pomysły!

Szczegóły:

  • Dwa rodzaje zabawy. Pierwsza to zabawa w pokojach zagadek. Możemy naraz przyjąć 30 osób w 5 pokojach zagadek. Zobacz nasze pokoje. Druga opcja jest rozszerzona o rezerwację sali integracyjnej, którą można wynająć na 1,5 h przed lub po zabawie w pokojach zagadek. Można do nas przyjść tylko porozwiązywać zagadki, można też usiąść i coś wypić – zorganizować before przed właściwą imprezą. Więcej szczegółów poniżej.
  • Grupie nawet do 12 osób, które chcą bawić się w jednym pokoju – proponujemy pokój Sex Room. Jeżeli przychodzicie do nas większą grupą osób możecie zarezerwować kilka pokoi, które będą grały w tym samym czasie.
  • Cena pokoju to 180 zł dla 4 osób; 210 zł dla 5 osób; 240 zł dla 6 osób; 270 zł dla 7 osób; 300 zł dla 8 osób (dotyczy tylko pokoju Sex Room); 330 zł dla 9 osób (tylko Sex Room); 360 zł dla 10 osób (tylko Sex Room).
  • Chillout w salce integracyjnej. Atrakcja przeznaczona dla grupy do 30 uczestników. Koszt wynajęcia sali na 1,5 h to 300 zł. W tym czasie uczestnicy mogą pić i jeść przyniesione przez siebie napoje, alkohole i przekąski. Pobieramy za to 100 zł opłaty korkowej . Udostępniamy szklanki, talerzyki, lód i lodówkę. Rezerwacja sali musi odbyć się bezpośrednio po rezerwacji pokoi zagadek. Na przykład Sex Room jest zarezerwowany na 17:30 – więc sala startuje od 18:45 do 20:15.
  • Pokaz striptizera/ striptizerki w sex roomie w komfortowych, prywatnych warunkach. (podczas 1,5 h czasu wynajęcia sali integracyjnej). Zabawa trwa około 25 minut. Cena 500 zł. Pierwsze 15 minut pokaz, a potem zdjęcia, krótka rozmowa. Tancerze to profesjonaliści pod względem wyglądu i tańca. Zobacz Tancerzy . Nie można wybrać sobie konkretnej osoby – dobór wynika z ich grafiku, urlopów etc.
  • Aby mieć pewność, że wybrany termin będzie wolny, należy rezerwować z wyprzedzeniem. W soboty, zwłaszcza w sezonie wiosennno-letnim, przychodzi do nas bardzo wielu gości.
Dla firm w Warszawie

Dla firm w Warszawie

Zabawa w urodziny i imieniny

Urodziny i imieniny

Wieczory panieńskie i kawalerskie

Wieczory panieńskie i kawalerskie

Dla firm, Escape mobilny, cała Polska

Dla firm, Escape mobilny, cała Polska

Wyjścia klasowe

Wyjścia klasowe

Rezerwuj wieczór panieński, kawalerski

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub telefonicznie.
+48 881 612 321
Porozmawiamy z Tobą o Twoich wymaganiach i ustalimy termin.