Rezerwacja tarasu

Posiadamy 40 metrowy taras na 14 piętrze, całkowicie zadaszony i ogrzewany. Rozciąga się z niego piękny widok na Warszawę. Pomieścić on może do 18 osób. Polecamy go wynająć po zabawie w pokojach zagadek. Podajemy kilka okazji, kiedy możecie z niego skorzystać:

Przyjęcie urodzinowe

Zjedzcie torta!
Koszt wynajęcia tarasu na 0,5h to 250 zł, koszt wynajęcia tarasu na 1h to 400 zł. Mogą Państwo przynieść swoje przekąski, napoje, ciasto. Za przyniesienie tortu i innych słodkości nie pobieramy opłaty. Udostępniamy szklanki i talerzyki, krzesła, stoliki. Można podłączyć własną muzykę:

Before przed imprezą

Before party
Koszt wynającia tarasu na 1,5h to 500 zł. Możecie przynieść swoje napoje, trunki i jedzenie. Dysponujemy szklankami i kieliszkami do wszelkich napojów. Udostępniamy talerzyki i widelce.

Spotkanie integracyjne dla firm

Po zabawie w pokojach zagadek, warto podzielić się wrażeniami podczas chilloutu na tarasie. Możemy przygotować napoje oraz pyszne przekąski. Jeśli pracownicy będą bardzo głodni to możemy zamówić i przygotować dania ciepłe. Koszt wynającia tarasu na 1,5h to 500 zł. Catering wyceniany indywidualnie

Zobacz galerię

Rezerwuj taras

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub telefonicznie.
+48 881 612 321
Porozmawiamy z Tobą o Twoich wymaganiach i ustalimy termin.