Rezerwacja tarasu

Posiadamy 40 metrowy taras na 14 piętrze, całkowicie zadaszony i ogrzewany. Rozciąga się z niego piękny widok na Warszawę. Pomieścić on może do 18 osób. Polecamy go wynająć po zabawie w pokojach zagadek. Podajemy kilka okazji, kiedy możecie z niego skorzystać:

Przyjęcie urodzinowe

Pięć fantastycznych pokoi zagadek
Koszt wynajęcia tarasu na 0,5h to 250 zł, koszt wynajęcia tarasu na 1h to 400 zł. Mogą Państwo przynieść swoje przekąski, napoje, ciasto. Za przyniesienie tortu i innych słodkości nie pobieramy opłaty. Udostępniamy szklanki i talerzyki, krzesła, stoliki. Można podłączyć własną muzykę:

Before przed imprezą

Polecamy wynająć taras po zabawie w pokojach zagadek:
Koszt wynającia tarasu na 1,5h to 500 zł. Możecie przynieść swoje napoje, trunki i jedzenie. Dysponujemy szklankami i kieliszkami do wszelkich napojów. Udostępniamy talerzyki i widelce.

Spotkanie integracyjne dla firm

Po zabawie w pokojach zagadek, warto podzielić się wrażeniami podczas chilloutu na tarasie. Możemy przygotować napoje oraz pyszne przekąski. Jeśli pracownicy będą bardzo głodni to możemy zamówić i przygotować dania ciepłe. Koszt wynającia tarasu na 1,5h to 500 zł. Catering wyceniany indywidualnie

Zobacz galerię

Rezerwuj taras

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub telefonicznie.
+48 881 612 321
Porozmawiamy z Tobą o Twoich wymaganiach i ustalimy termin.