Organizujemy zabawę typu Escape room na wyjazdach firmowych

Proponujemy wyzwania w klimacie escape room nie tylko w Warszawie, ale także w dowolnej innej lokalizacji. Nasza propozycja może stanowić oryginalne urozmaicenie firmowego wyjazdu szkoleniowego czy konferencji, pozwalając połączyć cele biznesowe czy rozwijanie kompetencji z walorami integracyjnymi oraz rozrywką intelektualną i grą przygodową.

Dojeżdżamy na miejsce gdzie zakwaterowani są pracownicy w całej Polsce. Wykorzystujemy pokoje hotelowe oraz okolicę do stworzenia niesamowitej zabawy escape room.

Oferta przeznaczona dla grup od 10 do 100 uczestników.

Co zawiera oferta

W całej Polsce

Escape room w hotelu
Organizujemy zabawę w hotelach. Przyjeżdzamy do każdego miejsca w Polsce. Instalujemy identycznie wyglądające pokoje zagadek, w których bawić się będą uczestnicy. Wykorzystujemy pokoje hotelowe.

Zabawa do 100 uczestników
Jesteśmy w stanie obsłużyć do 100 uczestników zabawy jednego dnia. Cennik i czas trwania w szczegółach poniżej.

Zabawa Escape Room

Zagwarantuj niesamowite przeżycia pracownikom
Dzielimy pracowników na 4-6 osobowe drużyny i zamykamy w pokojach zagadek. Mają oni 60 minut aby rozwiązać szereg zadań i rozwikłać intrygę.

Zagadki z efektem wow
Wyjazdowy Escape Room niczym nie różni się od Escape Roomu stacjonarnego. Przywozimy ze sobą zagadki, które instalujemy w pokojach hotelowych.

Zwiększasz efektywność pracowników
Zamknięci w Escape Roomach pracownicy wspólnie rozwiązują problemy i zagadki mające zbliżyć ich do celu. Poprawiają oni skuteczność i współpracę zespołową.

Wygoda współpracy

Jesteśmy profesjonalni

Zajmujemy się całą obsługą, instalujemy i w pełni kordynujemy całe przedsięwzięcie. Klient i hotel mają nam tylko udostepnić pokoje hotelowe w określonym dniu. Pokoje zostawiamy w takim stanie w jakim je zastaliśmy, nic nie niszczymy.

Szczegóły oferty:

 • Dysponujemy trzema identycznymi pokojami zagadek, które montujemy w pokojach hotelowych. Maksymalnie w jednym czasie może w nich bawić się 20 osób.
 • Ceny, czas trwania i liczba uczestników
  • Zabawa dla 10 – 20 osób. Cena 3500 zł. Wszyscy grają w tym samym czasie. Zabawa trwa 60 minut. Doliczyć należy czas na wstęp do gry, poznanie zasad. Łączny czas zabawy 1,5h.
  • Zabawa dla 21 – 40 osób. Cena 5000 zł. Gra podzielona jest na dwie tury. Jedna tura trwa 60 minut i bierze w niej udział połowa uczestników. Druga tura zaczyna zabawę zaraz po pierwszej. Łączny czas trwania to 3h.
  • Zabawa 41 – 60 osób. Cena 6500 zł. Gra podzielona jest na trzy tury. Łączny czas trwania to 4,5h.
  • Zabawa dla 61 – 80 osób. Cena 8000 zł. Gra podzielona jest na cztery tury. Łączny czas trwania to 6h.
  • Zabawa dla 81 – 100 osób. Cena 9500 zł. Gra podzielona jest na cztery tury. Łączny czas trwania to 7,5 h.
 • Hotel udostępnia pokoje na zabawę zlokalizowane blisko siebie – najlepiej sąsiednie, zlokalizowane na jednej ścianie. Jeśli zabawa odbywa się po godzinie 15:00. To przyjeżdżamy rano tego samego dnia i instalujemy pokoje zagadek. Pokoje muszą być puste i dostępne. Jeśli zabawa startuje do godziny 15:00 to montujemy zagadki dzień wcześniej. Pokoje muszą być dostępne od 17 dzień przed. Oprócz pokoi zagadek (maksymalnie trzech) potrzebujemy mieć zarezerwowany czwarty pokój na tej samej ścianie, w sąsiedztwie pozostałych. Będzie on naszym punktem dowodzenia. Może być bardzo mały. To miejsce na nasze rzeczy, laptopa, monitoring, zaplecze techniczne. Po skończonej zabawie potrzebujemy 3h na posprzątanie pokoi. Opłatę za wynajem pokoje ponosi klient.

Zobacz jak bawili się inni

Zabawa integracyjna dla 30 osób w dniu 30.11.2017 w Hotelu Sielanka nad Pilicą w Warce. Rekomendacje od zamawiającego: +48 666 16 52, Eliza Kurzepa

Dla firm w Warszawie

Dla firm w Warszawie

Zabawa w urodziny i imieniny

Urodziny i imieniny

Wieczory panieńskie i kawalerskie

Wieczory panieńskie i kawalerskie

Dla firm, Escape mobilny, cała Polska

Dla firm, Escape mobilny, cała Polska

Wyjścia klasowe

Wyjścia klasowe

Rezerwuj wyjazdowe spotkanie integracyjne dla firmy

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub telefonicznie.
+48 881 612 321
Porozmawiamy z Tobą o Twoich wymaganiach i ustalimy termin.