Organizacja imprez firmowych w Black Cat Escape Room w Warszawie

Nie samą pracą człowiek żyje – imprezy firmowe to doskonała okazja, aby wasi pracownicy poznali się i nawiązali relacje, dzięki którym będą lepiej współpracować. Black Cat Escape Room to doskonałe miejsce na organizację imprezy firmowej. Gra typu exit room i „live adventure” to nie tylko dobra zabawa w klimatycznych pokojach przenoszących do innego świata, która odstresuje twoich pracowników i zapewni im czas dobrej zabawy, ale także jest to test ich osobowości, sprawdzenie umiejętności logicznych, zdolności przywódczych czy umiejętności pracy w zespole. Jest to rozrywka inteligentna, która zapewnia mnóstwo wrażeń zarówno estetycznych, jak i ćwiczeń umysłowych. A dodatkowo sprawia, że między ludźmi tworzą lub zacieśniają się więzi, współpracownicy mają dobrą okazję, aby poznać się na nieco mniej oficjalnym gruncie.

Pokaż więcej

Oferta przeznaczona dla grup do 200 uczestników.

Rezerwuj spotkanie integracyjne

Co proponujemy

Gry w escape roomach

Zagwarantuj niesamowite przeżycia pracownikom
Dzielimy pracowników na kilkuosobowe drużyny i zamykamy w pokojach zagadek. Mają oni 60 minut aby rozwiązać szereg zadań i rozwikłać intrygę.

Zwiększasz efektywność pracowników
Zamknięci w Escape Roomach pracownicy wspólnie rozwiązują problemy i zagadki mające zbliżyć ich do celu. Poprawiają oni skuteczność i współpracę zespołową.

Chillout na tarasie

Odpocznij po zabawie
Proponujemy wypoczynek przy napojach w naszej sali integracyjnej. Naszym klientom oferujemy też zniżki do blisko położonych restauracji.

Szczegóły:

  • Proponujemy zabawę w 4 pokojach zagadek do 30 uczestników w jednej lokalizacji. Odbywa się ona w tym samym czasie. Możemy zorganizować zabawę do 60 uczestników w jednej lokalizacji w ciągu dwóch tur. Na przykład pierwsza grupa 30 osób wchodzi na godzinę 19:00, a druga grupa 30 osób na 20:30. Możemy zorganizować zabawę dla 200 uczestników w kilku lokalizacjach w tym samym czasie.
  • Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach 10:30 – 22:30, 7 dni w tygodniu. Na pewno znajdziemy dogodny termin dla Państwa.
  • Po zabawie istnieje możliwość wynajęcia naszej sali integracyjnej. Atrakcja przeznaczona dla grupy do 30 uczestników. Koszt wynajęcia na 1,5 h to 500 zł. W cenie kawa, woda, herbata. Możliwość dokupienia cateringu i napoi – ceny ustalane indywidualnie.
  • Zabawa trwa 60 minut. Doliczyć należy czas na wstęp do gry, poznanie zasad i toaletę. Od momentu wejścia do wyjścia z lokalu minie około 90 minut.
  • Voucher w prezencie dla osoby, która zarezerwuje wyjście firmowe w co najmniej 4 pokojach zagadek. Voucher jest przeznaczony na dowolny pokój zagadek. Ma wartość 180 zł. Jest przeznaczony dla grupy 3-5 osób do wykorzystania w ciągu 6 miesięcy.
  • Płatność odbywa się gotówką lub przelewem, przed lub po wykonanej usłudze. Wystawiamy faktury vat.
  • Zagadki i obsługa są w języku polskim i angielskim. Każda zagadka jest automatycznie w dwóch językach.
  • Jesteśmy otwarci na różne Państwa sugestie co do organizacji zabawy.

Organizujesz zabawę dla swoich pracowników poza Warszawą?

Sprawdź naszą ofertę na wyjazdowe spotkania integracyjne.

Zobacz jak bawili się inni

Integracja dla firmy Honda, 20.06.2017, 20 osób, zabawa w 4 pokojach zagadek, integracja na tarasie z cateringiem.

dach
black cat dach
dach
talerze z kanapkami
spotkanie integracyjne dach
grupa ludzi
Dla firm w Warszawie

Dla firm w Warszawie

Zabawa w urodziny i imieniny

Urodziny i imieniny

Wieczory panieńskie i kawalerskie

Wieczory panieńskie i kawalerskie

Dla firm, Escape mobilny, cała Polska

Dla firm, Escape mobilny, cała Polska

Wyjścia klasowe

Wyjścia klasowe

Rezerwuj spotkanie integracyjne dla firmy

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub telefonicznie.
+48 881 612 321
Porozmawiamy z Tobą o Twoich wymaganiach i ustalimy termin.
[recaptcha]