Udostępnij artykuł:

Ciężki tydzień w pracy? Przytłaczają cię twoje obowiązki, masz za dużo na głowie? Ciągle myślisz o swoich problemach i już masz dość? Potrzebujesz miejsca, w którym całkowicie zapomnisz o świecie rzeczywistym. Musisz udać się tam, gdzie pozwolisz swojemu umysłowi odpocząć i rozerwiesz się w konstruktywny sposób. Urlop nie wchodzi w grę? Nie ma problemu. Dajemy ci rozwiązanie, które trwa 60 minut, a po tym czasie jesteś jak nowo narodzony! Po prostu… wejdź do świata pełnego zagadek. Przygotowaliśmy je specjalnie dla ciebie. Zobacz, dlaczego zalecamy grę w Black Cat Escape Room dla osób, które potrzebują wytchnienia!

1. Przenieś się do innej rzeczywistości

W Black Cat Escape Room masz kilka światów do wyboru, odległych od polskiej rzeczywistości i twoich zmartwień. Możesz przenieść się do Paryża, poobracać się w towarzystwie francuskiej bohemy; możesz poczuć się jak prawdziwy poszukiwacz skarbów – szukając złota nazistów; zmienimy cię w prawdziwego detektywa na tropie seryjnego mordercy czy próbującego rozwikłać sprawę szantażu erotycznego w Long Island.

2. Stań się prawdziwym bohaterem!

Przed tobą różnorodne fabuły z wątkami kryminalnymi, które intrygują i wciągają. Zajmujesz się rozwiązaniem zagadki niczym z filmu. Możesz czuć się jak bohater, który robi coś naprawdę ważnego. Poznaj wszystkie scenariusze naszych pokojów zagadek!

3. Bądź zwycięzcą!

Nic nie zrobi ci tak dobrze jak poczucie zwycięstwa. W escape roomach gwarantujemy ci, że osiągniesz zadowolenie z rozwiązywanych zagadek. Każda zagadka jest twoim małym zwycięstwem, a jak rozwiążesz je wszystkie… zaleje cię fala satysfakcji!

4. Weź udział w prawdziwej uczcie dla zmysłów!

Nasze pokoje i ich scenografia, dekoracje, każdy szczegół to majstersztyk i uczta dla oka. To po części teatr, kino, muzeum, galeria sztuki, park rozrywki… a w tym wszystkim – ty! Brzmi zachęcająco, prawda?

5. Zaangażuj swój mózg!

Twój zmęczony codziennością i problemami mózg będzie ci wdzięczny za nowe wyzwania, które przed nim postawisz. Zagadki i łamigłówki, jakie przygotowaliśmy w naszych escape roomach, szybko ciebie zaangażują. I uszczęśliwią.

6. Baw się!

Nic cię tak nie odstresuje, jak dobra impreza. Dlaczego by nie zorganizować jej w escape roomie? Jeżeli zaś chcesz wyjść na miasto, to u nas możesz zrobić before przed szaloną nocą. Jesteśmy przygotowani na twoje pomysły. Możemy zapewnić ci rozrywkę na wysokim poziomie!

7. Spotkaj się ze znajomymi!

Zabierz swoich przyjaciół do Black Cat Escape Room, a przyjemność z zabawy będzie jeszcze większa. Razem z bliskimi ci osobami rozwiążesz zagadki, a potem może przyjaciele wesprzą cię w twoich problemach? Po wspólnej grze utwierdzisz się, że możesz na nich polegać, że jesteście drużyną nie tylko w escape roomie, ale także w życiu! To niezwykle budujące, prawda?

Jesteś gotowy na podróż do innego świata? Każdy z naszych pokoi zabierze cię w inny wymiar. Po 60 minutach wyjdziesz z escape roomu niczym nowo narodzony. Przeczytaj o naszych pokojach zagadek i zarezerwuj idealny dla siebie!