Udostępnij artykuł:

Czarny kot jest naszym patronem, a to nie wzięło się znikąd. Poniżej przedstawiamy wam listę cech, jakie są wspólne dla kotów i dla naszego escape roomu Black Cat.

1. Jest tajemniczo, nasze pokoje są tajemnicze, jest w nich odpowiedni, magiczny klimat.
2. Nasze zagadki są intrygujące i inteligentne.
3. Mamy wiele żyć… tj. możesz do nas przyjść, ile razy zechcesz, a przeniesiemy cię do wielu różnych światów dzięki naszym różnorodnym pokojom.
4. Niczym koty kochamy naszych klientów, bo nas karmią, ale dajemy im dużo wolności i prywatności, kiedy tego potrzebują, nie warujemy przy nich niczym psy. Jesteśmy dyskretni.
5. Mówi się, że koty wyciągają z człowieka złą energię. To dokładnie o nas! Przyjdziesz do Black Cat Escape Room, a my zafundujemy ci taką rozrywkę, tyle wrażeń, że zapomnisz o swoich problemach, zły humor zniknie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.
6. Jesteśmy twoim towarzyszem, gdy deszcz i plucha, gdy za gorąco (mamy klimatyzację!), ale i gdy nie masz co robić i ci nudno.
7. Jesteśmy twoim przyjacielem! Zawsze wysłuchamy i doradzimy.
8. Możemy być twoim terapeutą. Masz jakieś traumy do przepracowania? Marzenia, których nie udało ci się zrealizować w rzeczywistości? Wspólnie wybierzemy odpowiedni pokój, w którym będziesz mógł oddać się utajonym potrzebom (np. potrzebie zrobienia czegoś dobrego dla ludzkości i znalezienia seryjnego mordercy).
9. Lubimy się bawić i lubimy, kiedy wy macie dobrą zabawę, dlatego macie dużo „zabawek” (tj. przedmiotów, akcesoriów, dekoracji) i jeszcze więcej zagadek!
10. Koty bywają bohaterami w internecie… my także (szczególnie na naszym Facebooku!)
11. Widzimy w ciemnościach! Tak, tak, w ciemnym pokoju zagadek widzimy co robisz, dlatego zawsze możemy przyjść z pomocą i doradzić.
12. Mamy ponadprzeciętny słuch – usłyszymy ciebie z każdego zakamarka escape roomu.
13. Zawsze spadamy na cztery łapy! W przenośni, bo dosłownie to znajdujemy się na 14 piętrze i raczej nie będziemy tego testować.
14. Czujemy się wyjątkowi… bywamy próżni i czasem się puszymy. Ale to tylko dlatego, że mamy wspaniałe pokoje i bogatą ofertę organizacji imprez!

Tylko jedna sprawa wymaga wyjaśnienia: rezerwując wizytę u nas, nie kupujesz kota w worku! Mamy mnóstwo pozytywnych opinii na portalu Lock.me, a także na tripadvisor.com. Nasi zadowoleni gracze są najlepszym dowodem, że warto do nas przyjść! Na naszej stronie przeczytasz więcej o znaczeniu czarnego kota w kulturze i historii.