Rezerwuj

Escape Room Warszawa - Black Cat Escape

Tu przeżyjesz prawdziwą przygodę w rzeczywistym świecie! Proponujemy rozrywkę typu „live adventure”, w której stajesz się częścią mrożącej krew w żyłach opowieści. Każdy pokój w naszym escape room w Warszawie to inna historia, zabierająca bohaterów w niecodzienną, ale zawsze pełną napięcia i silnych emocji podróż. Czasem jest to gra, podczas której ciarki przechodzą po plecach, dlatego niektóre pokoje polecamy szczególnie osobom o mocnych nerwach („Pokój mordercy”). Przez 60 minut musisz pobudzić całą swoją kreatywność, inteligencję i logiczne myślenie, wykorzystać doświadczenie i zdobytą wiedzę, by po tropach odnaleźć klucz do wyjścia.

Dom zagadek Warszawa – zapewniamy silne emocje i prawdziwą przygodę! Zapraszamy!

Nasz dom zagadek gra pozwoli spędzić czas w niecodzienny, zupełnie niezwykły sposób. Odkryj dreszcz emocji, jakie wywołują klasyczne gry komputerowe „escape room” w rzeczywistości! Na jedną pełną godzinę stań się bohaterem gry przygodowej. Dziel się swoimi spostrzeżeniami z przyjaciółmi ze swojej grupy, a może dzięki współpracy uda wam się wydostać przed czasem! Będziemy z was bardzo dumni. Dzięki naszym pokojom ucieczek odkryjesz również swoją naturę – czy jesteś liderem? Czy umiesz się podporządkować? Gra typu escape room w Warszawie to studium twojej psychologii i charakteru.

Różnorodność pokoi w naszym domu zagadek w Warszawie odpowiada gustom różnych osób. Jeżeli lubisz gry i filmy grozy, nie boisz się ciemności i nie odwracasz głowy od drastycznych scen i obrazów, polecamy „Pokój mordercy”. Fani wydarzeń historycznych, gier wojennych, a szczególnie ci zainteresowani II wojną światową najlepiej będą się bawić w pokoju „Złoto nazistów”. Z kolei dusze artystyczne, wrażliwi na sztukę, kochający malarstwo na pewno zachwycą się historią, którą opowiada pokój „Pracownia malarza”. Nie mogłoby zabraknąć czegoś dla miłośników ostrych zabaw…erotycznych. „Sex room” to gorący pokój dla osób dorosłych, który skrywa mnóstwo zagadek i zabawek zdolnych pobudzić waszą wyobraźnię i rozbudzić namiętności. Jeżeli zaś chcielibyście spojrzeć na Warszawę z góry, to mamy dla was wyjątkową propozycję. Wybierzcie escape room „Dach”, znajdujący się na zewnątrz na tarasie 14-piętrowego budynku. Jak stamtąd uciec? Będziecie musieli się nieźle nagłówkować. Ale chyba o to chodzi, prawda?

Room escape Warszawa to świetna propozycja na imprezy! Urodziny czy imieniny, wieczory panieńskie i kawalerskie – będziecie bawić się jak nigdy. To także pomysł na prezent – możecie u nas kupić vouchery.

Rozwiąż niesamowite zagadki i uwolnij się! Zabawa typu room escape - Warszawa

Najlepszy escape room - Warszawa centrum (zdaniem setek użytkowników serwisu Lockme) otwiera przed Tobą swoje podwoje. Zabierz przyjaciół, ukochaną osobę albo przyjaciela i zmierz się z naszymi sekretami i zagadkami. Fascynujące fabuły, o których będziesz myślał jeszcze długo po powrocie do domu, niespodzianki, które porządnie zaskakują – to nasza specjalność. Zabawy w naszych pokojach są bardzo różnorodne, są to między innymi: zagadki logiczne, tekstowe, obrazkowe czy łamigłówki manualne. Są to zagadki doskonale przygotowane technicznie, a my nieustannie dbamy, by działały bez zarzutu. Oprócz perfekcyjnie dopracowanych i przemyślanych zagadek, nasze pokoje odznaczają się dopracowanymi w najdrobniejszym szczególe scenografiami, nad którymi pracowali i które projektowali prawdziwi artyści: malarze, modelarze i rekwizytorzy. Nasze pokoje są więc małymi dziełami sztuki – w Pracowni malarza możecie podziwiać autentyczne obrazy, Pokój mordercy skrywa niesamowite fotografie, „Złoto nazistów” to majstersztyk, w którym możecie dotknąć hitlerowskiego hełmu, przyjrzeć się mapie z tamtego okresu historycznego czy zobaczyć, jak wyglądała maszyna szyfrująca, tj. enigma. Sex room pełen jest zabawek erotycznych, pióropuszy, starych numerów tzw. świerszczyków. Pokoje są bardzo klimatyczne. Sprawdź sam! Black Cat Escape Room to twój pomysł na rozrywkę. Z pewnością nie będziesz żałował spędzonego u nas czasu.

A jeżeli nie masz możliwości przyjechania do nas, a chciałbyś zabrać np. swoich współpracowników w magiczny świat live adventure i pokojów ucieczek – z przyjemnością przyjedziemy do was! Black Cat Escape Room Warszawa jest mobilny! Mamy w swojej ofercie wyjazdy do dowolnej innej lokalizacji! Szykuje się konferencja, wyjazd szkoleniowy? Możemy wam zapewnić zabawę najwyższej klasy, rozrywkę intelektualną i grę przygodową w jednym. Skontaktuj się z nami już dziś!

Ważne: wszystkie nasze pokoje escape roomu w warszawskim centrum, dostępne są w dwóch wersjach językowych, każda zagadka jest w języku polskim i angielskim - dlatego serdecznie zapraszamy obcokrajowców!

Pokaż więcej

Pokoje

Pokój – dom mordercy

Dom mordercy

Uwolnij ofiarę

Brutalny i realistyczny

Rezerwuj

Wcielamy się w postacie detektywów, tropiących seryjnego zabójcę z Long Island. Penetrujemy jego dom. Wysoki realizm i brutalność. Tylko dla osób o mocnych nerwach.

Pokój – złoto nazistów

Złoto nazistów

Znajdź złoto nazistów

Wiernie oddany klimat wojny

Rezerwuj

Stajemy się agentami ABW, którzy mają rozkazy sprawdzić pogłoski o nazistowskim bunkrze pełnym złota. Wiernie oddany klimat wojny. Dla osób lubiących przygody i spotkania z historią.

Pokój – sex room

Sex Room

Wejdź w świat namiętności

Pełen erotyzmu

Rezerwuj

Na zlecenie szantażowanego seks taśmami klienta włamujemy się do apartamentu, w którym odbywają się wyuzdane i namiętne zabawy. Pobudzający klimat. Idealny pokój dla par i na wieczory panieńskie.

Pokój – pracownia malarza

Przeklęty obraz

Rozwikłaj tajemnicę zaginięcia

Klimat pracowni malarskiej

Rezerwuj

Para malarzy z kręgu paryskiej bohemy – Markus i Sara znikają w tajemniczych okolicznościach. Przeszukaj ich pracownię, dowiedz się się co się stało.

Zarezerwuj taras

Dysponujemy zadaszonym i ogrzewanym 40 metrowym tarasem. Idealne miejsce na before przed imprezą, spotkanie integracyjne czy zjedzenie urodzinowego torta.

voucher escape room
voucher escape room
Kup Teraz

Blog