Udostępnij artykuł:

Dlaczego escape roomy sprawiają dzieciom przyjemność?

Przypominają gry komputerowe, szczególnie te przygodowe, w których można wcielić się w jakąś postać i rozwiązywać różne misje, wypełniać cele, być częścią fabuły. Dzieci to uwielbiają, ponieważ mają zazwyczaj bujną wyobraźnię, a ponadto lubią zajęcia, które całkowicie je pochłaniają! I takie są escape roomy – wciągająca opowieść, wyzwanie i wyścig z czasem (trzeba się uwolnić w 60 minut!), silne emocje, bo to my jesteśmy w tej grze osobiście. Gra pełna zagadek w Black Cat Escape Room to idealny prezent na Dzień Dziecka (i nie tylko!)

Wyjście klasowe z okazji Dnia Dziecka

Jeżeli jesteś opiekunem lub wychowawcą klasy, w której dzieci mają więcej niż 8 lat, to proponujemy niebanalną rozrywkę z okazji Dnia Dziecka – zabawę w Black Cat Escape Room. Dzieciom w wieku 8-13 lat polecamy trzy pokoje: Dach, Przeklęty obraz i Złoto nazistów, bez Pokoju Mordercy i Sex Roomu. Do Pokoju Mordercy mogą wchodzić już dzieci od 13 roku życia, z kolei Sex Room proponujemy dodatkowo do powyższych pokoi dla młodzieży od 16 lat.

Dlaczego jest to atrakcyjna propozycja na wyście klasowe?

Po pierwsze, nasze escape roomy mają również funkcję edukacyjną. Pokój Złoto nazistów to żywa lekcja historii, escape room Przeklęty obraz może być motywem do rozmów o sztuce. Same zagadki zaś rozwijają zdolności logicznego myślenia i wyobraźnię dzieci i młodzieży. Zadania są ponadto przygotowane w dwóch wersjach językowych jednocześnie, w związku z czym można dzieciom dać dodatkowe polecenie nauczenia się paru angielskich słówek.

Dlaczego warto przyjść całą klasą?

Takie wyjście integruje dzieci i młodzież, pozwala im poznać swoich kolegów i koleżanki. Dzieci uczą się pracy w zespole, odkrywają swoje zdolności przywódcze, a to może się przydać, kiedy będą musiały pracować razem nad jakimś zagadnieniem już w murach szkoły.
Jeżeli jesteś nauczycielem, możesz dać się poznać swoim uczniom od innej strony! Razem z nimi wejdź do jednego z pięciu proponowanych przez nas światów, będziesz ze swoimi uczniami w jednej drużynie – to naprawdę zmieni wasze relacje na lepsze! A do tego – uwaga! – zapraszamy do trzech opiekunów grupy zupełnie za darmo! Escape room dla dzieci czeka na was!

Wyjście z rodzicami

Do naszych pokojów zagadek zapraszamy całe rodziny! A co może być lepszego niż prawdziwa przygoda (w końcu to rozrywka typu „live adventure”) w perfekcyjnie skrojonym świecie z zagadką kryminalną w tle i… rodzicami, którzy będą z dzieckiem zamknięci w escape roomie na tych samych zasadach. Może się okaże, że dziecko jest lepsze od rodziców w łamigłówkach? Mama pokaże się od zupełnie innej strony – zapalonej poszukiwaczki przygód? Tata z niebanalnymi pomysłami na rozwiązanie zagadek zaskoczy wszystkich? Całe rodziny mogą się u nas bawić wyśmienicie. Gwarantujemy dużo śmiechu! Przyjdźcie do nas na Dzień Dziecka!