Udostępnij artykuł:

Wydawałoby się, że gdy są ciepłe dni, to jest tyle możliwości spędzania wolnego czasu, że bycie zamkniętym w ciemnym pomieszczeniu i główkowanie nad mrocznymi zagadkami jest ostatnią rzeczą, o której można pomarzyć. A tymczasem nieprawda! Black Cat Escape Room Warszawa ma wyjątkową ofertę na ciepłe dni.

Escape room na dachu – zabawa na świeżym powietrzu

Wcale nie musicie być zamknięci w ciemnym i dusznym pomieszczeniu (z tą duchotą to i tak nie jest tak łatwo – mamy klimatyzację). Możecie zdecydować się na jedyny w swoim rodzaju pokój zagadek w całej Warszawie – znajdujący się na 14 piętrze apartamentowca, na tarasie widokowym – Dach. Jest to połączenie tradycyjnego tarasu, escape roomu (jest bogata fabuła i mnóstwo nietypowych zagadek do rozwiązania) oraz kawiarni. Dlaczego kawiarni? Są tam stoliki i krzesełka, kanapy, można przynieść swój alkohol, przekąski i poczuć się jak w zarezerwowanej tylko dla siebie knajpie.

Taras ma powierzchnię 40 m i rozciąga się z niego piękny widok na panoramę Warszawy. Jest na nim przyjemnie przebywać, a co dopiero grać! Nawet jeżeli pogoda się zepsuje, to nie będzie ona waszą przeszkodą w dobrej zabawie – taras jest zadaszony, a jeżeli będzie wam za zimno – włączymy ogrzewanie.

Dach – wyjątkowy escape room

Możecie z niego skorzystać w dwojaki sposób:

Sposób 1.:
Tradycyjnie wybierając się ze znajomymi na 60 minut rozwiązywania zagadek. Wcielacie się w kandydatów udających się na rozmowę kwalifikacyjną do kawiarni. Gdy jednak tam docieracie, coś nie pasuje… Szybko przekonacie się, że to nie będzie zwykły test na to, czy nadajecie się na pracownika. W grze taras staje się pułapką, z której musicie się wydostać. Musicie znaleźć klucz i uciec. Dach przeznaczony jest dla 2 do 6 osób. Najlepsza cena to zabawa w gronie pięciosobowym.

Sposób 2.:
Możesz wynająć Dach jako miejsce na chillout – albo po skończonej zabawie, albo niezależnie od gry. To świetna propozycja, jeżeli wyjście do escape roomu jest okazją do świętowania urodzin w gronie znajomych albo innym wyjściem integracyjnym, np. pracowników firmy. Chillout na tarasie przeznaczony jest dla grupy min. 18-osobowej. Przez półtorej godziny będziecie się tu czuli wyjątkowo! Koszt wynajęcia tarasu to 500 zł/1,5 h.

Nie warto siedzieć w domu! Baw się na naszym tarasie

Wiosną i latem, kiedy pogoda dopisuje, jest na naszym Dachu naprawdę przyjemnie. Przyjdź, pobaw się, zrelaksuj. Ciesz się słońcem i ładną pogodą na Dachu. To jedyny taki escape room na mapie Warszawy. Przeczytaj więcej o możliwościach organizacji imprez w Black Cat Escape Room!