Teambuilding – Oferta dla firm

Dom zagadek Black Cat oferuje zabawę integracyjną i teambuildingową w samym centrum Warszawy. Po zabawie w Escape Roomie proponujemy chillout na 14 piętrze na 40-metrowym zadaszonym tarasie, z którego rozciąga się wspaniały widok na panoramę stolicy. Proponujemy przekąski i napoje.
Zadania w pokoju zagadek to nie tylko wyzwanie intelektualne, a zarazem ciekawa forma rozrywki. Wyjątkowa atmosfera escape room sprzyja integracji pracowników, pozwala rozwijać metody działania zespołowego oraz szybkość podejmowania decyzji w warunkach stresu i pod presją czasu. Buduje również poczucie wspólnoty i współodpowiedzialności, istotne także w codziennej pracy firmy.

Oferta przeznaczona dla grup do 200 uczestników.

Rezerwuj spotkanie integracyjne

Co proponujemy

Gry w escape roomach

Zagwarantuj niesamowite przeżycia pracownikom
Dzielimy pracowników na kilkuosobowe drużyny i zamykamy w pokojach zagadek. Mają oni 60 minut aby rozwiązać szereg zadań i rozwikłać intrygę.

Zwiększasz efektywność pracowników
Zamknięci w Escape Roomach pracownicy wspólnie rozwiązują problemy i zagadki mające zbliżyć ich do celu. Poprawiają oni skuteczność i współpracę zespołową.

Chillout na tarasie

Odpocznij po zabawie
Proponujemy wypoczynek przy napojach na tarasie. Naszym klientom oferujemy też zniżki do blisko położonych restauracji.

Podziwiaj panoramę Warszawy
Nasz dom zagadek znajduje się na 14 piętrze i posiada 40 metrowy taras z pięknym widokiem na Warszawę. Taras jest ogrzewany i zadaszony, czynny cały rok.

Szczegóły:

  • Proponujemy zabawę w 5 pokojach zagadek do 30 uczestników w jednej lokalizacji. Odbywa się ona w tym samym czasie. Możemy zorganizować zabawę do 60 uczestników w jednej lokalizacji w ciągu dwóch tur. Na przykład pierwsza grupa 30 osób wchodzi na godzinę 19:00, a druga grupa 30 osób na 20:30. Możemy zorganizować zabawę dla 200 uczestników w kilku lokalizacjach w tym samym czasie.
  • Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach 10:30 – 22:30, 7 dni w tygodniu. Na pewno znajdziemy dogodny termin dla Państwa.
  • Koszt zabawy dla jednego uczestnika 35 zł.
  • Po zabawie istnieje możliwość zorganizowania chilloutu na tarasie. Atrakcja przeznaczona dla grupy do 18 uczestników. Koszt wynajęcia na 1,5 h to 500 zł. W cenie kawa, woda, herbata. Możliwość dokupienia cateringu i napoi – ceny ustalane indywidualnie. Taras kryty i ogrzewany, czynny cały rok.
  • Zabawa trwa 60 minut. Doliczyć należy czas na wstęp do gry, poznanie zasad i toaletę. Od momentu wejścia do wyjścia z lokalu minie około 90 minut.
  • Voucher w prezencie dla osoby, która zarezerwuje wyjście firmowe w co najmniej 4 pokojach zagadek. Voucher jest przeznaczony na dowolny pokój zagadek. Ma wartość 180 zł. Jest przeznaczony dla grupy 3-5 osób do wykorzystania w ciągu 6 miesięcy.
  • Płatność odbywa się gotówką lub przelewem, przed lub po wykonanej usłudze. Wystawiamy faktury vat.
  • Zagadki i obsługa są w języku polskim i angielskim. Każda zagadka jest automatycznie w dwóch językach.
  • Jesteśmy otwarci na różne Państwa sugestie co do organizacji zabawy.

Organizujesz zabawę dla swoich pracowników poza Warszawą?

Sprawdź naszą ofertę na wyjazdowe spotkania integracyjne.

Zobacz jak bawili się inni

Integracja dla firmy Honda, 20.06.2017, 20 osób, zabawa w 4 pokojach zagadek, integracja na tarasie z cateringiem.

Dla firm w Warszawie

Urodziny i imieniny

Wieczory panieńskie i kawalerskie

Dla firm, Escape mobilny, cała Polska

Rezerwuj spotkanie integracyjne dla firmy

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub telefonicznie.
+48 881 612 321
Porozmawiamy z Tobą o Twoich wymaganiach i ustalimy termin.