Udostępnij artykuł:

Znaleźć taki prezent, który ucieszy obdarowywaną osobę nie jest łatwo. Jak trafić w jej zainteresowania? Jak podarować coś, co będzie miało znaczenie? Mamy dla ciebie podpowiedź: zaproś ją do escape roomu.

Wiek nie jest ważny

Po pierwsze pokoje zagadek i tzw. exit rooms to propozycja na ciekawe spędzenie czasu dla osób w każdym wieku. Dlatego bez względu na to, czy szukasz prezentu dla dziecka, czy dla dziadków – 60 minut w escape roomie będzie frajdą zarówno dla młodych, jak i starszych.

Każdy znajdzie coś dla siebie

Po drugie do wyboru masz zazwyczaj kilka różniących się od siebie – zarówno tematycznie, jak i poziomem trudności – pokojów, a osoba obdarowywana przez ciebie może wybrać fabułę, która ją najbardziej interesuje. W Black Cat Escape Room uczestnicy mogą przenieść się do brutalnego świata zabójcy z Long Island, rozwikłać zagadkę zniknięcia pary artystów-malarzy z Paryża czy pomóc klientowi nękanemu sekstaśmami przez tajemniczą szantażystkę. Można się również przenieść do czasów II wojny światowej i spenetrować bunkier, w którym być może schowane zostało złoto nazistów, a także wziąć udział w tajemniczej rozmowie kwalifikacyjnej na dachu wielopiętrowego apartamentowca. Każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ pokoje są różnorodne.

Zabawa w świetnym towarzystwie

Po trzecie zabawa w escape roomie naprawdę łączy ludzi i wyzwala mnóstwo emocji – nic nie cieszy tak jak rozwiązanie wszystkich zagadek i wydostanie się z pokoju. Jest to przygoda, którą dzielicie razem. Możecie również zabrać się do escape roomu całą grupą – w jednym pokoju zmieści się do 6 osób, ale możecie zarezerwować wszystkie pokoje i grać jednocześnie w tej samej lokalizacji – zapraszamy nawet 30 osób!

Po czwarte łamigłówki ćwiczą pamięć i zdolność myślenia przyczynowo-skutkowego, a więc zabawa jest też treningiem mózgu.

Po piąte – jest zabawnie! Mamy tak wiele dekoracji i rekwizytów, strojów, które możecie przymierzyć i zrobić sobie w nich zdjęcie, a same zagadki często przedstawione są w niestandardowy sposób. Element zaskoczenia to coś stałego w naszych pokojach, dlatego gwarantujemy naprawdę świetną zabawę.

Wyjście do escape room – doskonały prezent

Zabierz bliską osobę do Black Cat Escape Room lub podaruj jej voucher prezentowy. Każda okazja jest dobra. Do wyboru macie voucher dla 2 osób za 120 zł lub dla 3-5 osób za 180 zł. Voucher escape room możecie wykorzystać w ciągu 6 miesięcy na każdy dostępny w naszej ofercie pokój. Podaruj komuś godzinę pełną wrażeń i nie trać czasu na szukanie prezentu, na który wydasz dużo pieniędzy, a będzie nietrafiony. Silne emocje i przygoda, które wam proponujemy, są zawsze udane!