Wyjazdowe spotkanie integracyjne

Gdziekolwiek jesteś

Proponujemy wyzwania w klimacie escape room i domu zagadek nie tylko w Warszawie, ale także w dowolnej innej lokalizacji. Nasza propozycja może stanowić oryginalne urozmaicenie firmowego wyjazdu szkoleniowego czy konferencji, pozwalając połączyć cele biznesowe czy rozwijanie kompetencji z walorami integracyjnymi oraz rozrywką intelektualną i grą przygodową.

Dojeżdżamy na miejsce gdzie zakwaterowani są pracownicy. Wykorzystujemy pokoje i infrastrukturę hotelową oraz jego okolicę do stworzenia niesamowitego escape roomu i dopasowanego do warunków terenowych scenariusza gry. Przez kilka godzin będziecie rozwiązywali zadania i zbierali informacje, które pozwolą Wam rozwiązać zagadkę.

Oferta przeznaczona dla grup od 10 do 100 uczestników.

Rezerwuj wyjazdowe spotkanie integracyjne

Zabawa ma charakter interdyscyplinarny i składa się z różnych elementów

Rozwiązywanie zagadek

Escape room
Gra rozpoczyna się w pokoju hotelowym lub w innym pomieszczeniu. Na miejscu trzeba rozwiązać kilka zagadek, aby wpaść na trop, dokąd udać się dalej.

Zabawa w detektywów
Podczas gry uczestnicy będą zbierać dowody i poszlaki, niektóre z nich będą wysyłać urządzeniem przenośnym do analizy laboratoryjnej. Podczas całej gry zbieramy informacje i potem analizujemy je, aby rozwiązać intrygę.

Eksploracja otoczenia

Gra terenowa
Grupa porusza się po terenie otaczającym miejsce zakwaterowania. W zależności od terenu odwiedzamy takie miejsca jak: lasy, rzeki, jeziora, wyspy, doliny, góry, okoliczne wsie, miasteczka, kościoły, cmentarze etc.

Urbex
Skrót Urbex pochodzi od słów: „Urban Exploration” i polega na eksploracji opuszczonych fabryk, kamienic, jednostek wojskowych, kanałów. W ramach gry zwiedzamy jedno lub dwa takie miejsca, w zależności od dostępnych warunków terenowych.

Bycie bohaterem gry

Elementy teatru
W grze będą brać udział specjalni bohaterowie-aktorzy np. porwana, nawiedzona starucha, wędkarz-świadek etc. Gracze będą ich spotykać na swojej drodze i poprzez interakcję mogą uzyskać potrzebne informacje.

Gra przygodowa
Gry przygodowe to gatunek gier komputerowych polegający na rozwiązywaniu zagadek. Wcielamy się w bohatera opowieści. Eksplorujemy nim świat, rozmawiamy z innymi postaciami, poznajemy szczegóły historii, w której uczestniczymy. Grę pokonujemy wykonując kolejne zadania.

Gwarantujemy

Dojazd w każde miejsce – gdzie klient tam zabawa
Różne scenariusze – wybierzemy najlepszy dla Ciebie
Kompleksowa organizacja – przygotujemy wszystko, wam zostaje zabawa

Spotkania integracyjne

Urodziny i imieniny

Wieczory panieńskie i kawalerskie

Wyjazdowe spotkania integracyjne

Rezerwuj spotkanie integracyjne dla firmy

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub telefonicznie.
+48 881 612 321
Porozmawiamy z Tobą o Twoich wymaganiach i ustalimy termin.