Fantastyczna zabawa

w wyjątkową noc

Organizujemy wieczory kawalerskie i panieńskie. Zapoznaj się z naszą ofertą. Proponujemy wyjątkową atrakcję na ostatnią imprezę przed dniem zawarcia związku małżeńskiego. Do dyspozycji uczestników oddajemy wybrany lub wszystkie 4 escape roomy w naszym domu zagadek, w których będziecie musieli rozwiązać szereg zadań, aby rozwikłać związaną z nim tajemnicę.

Na wieczór panieński lub kawalerski szczególnie polecamy pokój o tematyce sex room. Oprócz zagadek, możemy zorganizować w nim before przed imprezą lub chwile relaxu po wyjściu z escape roomu, a także pokaz striptizera lub striptizerki czy inne, wymyślone przez Was atrakcje.

Zapewniamy nie tylko wyjątkowe atrakcje intelektualne, ale przede wszystkim niesamowitą atmosferę i profesjonalną obsługę oraz doskonały komfort naszego lokalu.

Oferta przeznaczona dla grup od 5 do 25 uczestników.

Rezerwuj wieczór panieński / kawalerski

Co zawiera oferta?

Gry w escape roomach

Cztery fantasytczne pokoje zagadek
Naraz bawić się może od kilku do aż 25 osób.

Wyjątkowy Sex Room
Sex Room to idealny pokój zagadek na wieczór panieński i kawalerski. Jego scenografia i atmosfera są idealne na tę okazję. W Sex Roomie może bawić się do 10 osób.

Rezerwacja tarasu

Before przed imprezą
Nasz lokal znajduje się na 14 piętrze i posiada 40 metrowy taras z pięknym widokiem na Warszawę. Po zabawie w Escape roomach proponujemy rezerwację tarasu i sex roomu (w wypadku deszczu i złej pogody odpoczywamy w sex roomie). Będziecie mogli się posilić, wprawić w dobry nastrój i w komfortowych warunkach podzielić się przeżyciami.

Trunki i posiłki
Oferujemy zakup alkoholu i posiłków, które możecie spożywać podczas rezerwacji tarasu i sex roomu.

Striptiz i inne atrakcje

Striptiz
Sex room świetnie nadaje się do przeżycia pikantniejszych przeżyć. W komfortowych warunkach i w atrakcyjnej cenie możecie obejrzeć pokaz profejsonalnego stripizera lub striptizerki.

Inne atrakcje
Możecie schować prezent w pokoju zagadek lub przygotować inną atrakcję jesteśmy otwarci na wasze pomysły!

Wybierz najlepszy pakiet

DDo wyboru są 2 rodzaje pakietów. Możecie skorzystać tylko z zabawy w Escape Roomach- Wybierzcie pakiet „Game”. Druga opcja – pakiet „Game & Party” jest rozbudowana o wynajęcie tarasu i pokaz striptizera/striptizerki. Możesz także indywidualnie wybrać komponenty

Game

Game Evolution

Gry w escape roomach
Before przed imprezą
Rezerwacja innych atrakcji

Spotkania integracyjne

Urodziny i imieniny

Wieczory panieńskie i kawalerskie

Wyjazdowe spotkania integracyjne

Rezerwuj wieczór panieński, kawalerski

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub telefonicznie.
+48 881 612 321
Porozmawiamy z Tobą o Twoich wymaganiach i ustalimy termin.